REICO Vital - systeme

Aby boli psy zdravé, nemali problém so zubným kameňom, srsťou, analnými žľazami, aby ste nemuseli navštevovať veterinára viac, ako je nutné, je dôležité, aby jeho strava bola kvalitná. Osobne som veľkým zástancom kŕmenia prirodzenou stravou, teda BARFom (surová strava). Pri takomto kŕmení psy trhajú mäso, ohrýzajú kosti, čo veľmi prospieva celému ich organizmu. 

Viem však pochopiť, že nie každý má chuť hrabať sa v surovom mäse, alebo mu to časovo veľmi nevyhovuje. Jednou z možností, ako kŕmiť psa čo najprirodzenejšie s tým, že len nasypete stravu do misky je za studena lisované krmivo. Tým, že je robené za studena, ostavajú v ňom všetky látky, ktoré obsahujú jednotlivé suroviny a nemusia byť dodatočne pridávane umelé vitamíny a minerály, ako sa to robieva u kalsických, extrudovaných granúl. 

Na trhu je viacero možnosti výberu. Ja však veľmi odporúčam nemecké krmivo REICO. Jeho jedinečnosť je v unikátnej zmesy rias, ktorú obsahujú krmivá a ktorá zabezpečuje minerálnu rovnováhu v tele. A tam, kde je rovnováha, tam telo funguje tak, ako má. Okrem toho sú krmivá vyrábané z lokálnych surovín v potravinárskej kvalite, bez pridavných látok, farbív a konzervantov. A nie sú ani testované na zvieratách. 

Vo svojej ponuke má REICO suché krmivá, mokré krmivá a rôzne bylinné doplnky ideálne pre psíkov kŕmených BARFom. A ako jediná firma svojho druhu ponúka možnosť dostať telo do minerálnej rovnováhy nie len pre psíkov, ale aj pre mačky, kone, človeka a aj pôdu v ktorej chcete pestovať svoje rastliny.

Chcem vedieť viac