Reico Vital -systeme

 

reico koza z hlavy

Aby boli psy zdravé, nemali problém so zubným kameňom, srsťou, análnymi žľazami, aby ste nemuseli navštevovať veterinára viac, ako je nutné, je dôležité, aby jeho strava bola kvalitná. Osobne som veľkým zástancom kŕmenia prirodzenou stravou, teda BARFom (surová strava). Pri takomto kŕmení psy trhajú mäso, ohrýzajú kosti, čo veľmi prospieva celému ich organizmu. 

Viem však pochopiť, že nie každý má chuť hrabať sa v surovom mäse, alebo mu to časovo veľmi nevyhovuje. Jednou z možností, ako kŕmiť psa čo najprirodzenejšie s tým, že len nasypete stravu do misky je za studena lisované krmivo. Tým, že je robené za studena, ostávajú v ňom všetky látky, ktoré obsahujú jednotlivé suroviny a nemusia byť dodatočne pridávané umelé vitamíny a minerály, ako sa to robieva u klasických, extrudovaných granúl. 

Na trhu je viacero možnosti výberu. Ja však veľmi odporúčam nemecké krmivo Reico. Jeho jedinečnosť je v unikátnej zmesi rias, ktorá zabezpečuje minerálnu rovnováhu v tele. A tam, kde je rovnováha, tam telo funguje tak, ako má. To ovplyvňuje aj činnosť imunitného systému, čím prirodzene podporujete obranyschopnosť organizmu a predchádzate tak možným ochoreniam.

Všetky krmivá sú vyrábané z lokálnych surovín v potravinárskej kvalite, bez prídavných látok, farbív a konzervantov. Použité suroviny sú výlučne z nemeckých bitúnkov. Okrem mäsa sa ako vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu používajú len vnútornosti ako napríklad srdce, pečeň, bachor, odrezky z mäsa, pľúca, obličky, hltan, vemeno a bránica. Krmivá nie sú ani testované na zvieratách. 

Vo svojej ponuke má Reico suché krmivá, mokré krmivá a bylinné doplnky. Na svoje si prídu aj BARFisti pre ktorých sú v ponuke rôzne doplnky. Firma taktiež ponúka aj zdravé odmeny a žuvacie produkty, ktoré sú sušené vzduchom.

Reico ako jediná firma svojho druhu ponúka možnosť dostať telo do minerálnej rovnováhy nie len pre psíkov, ale aj pre mačky, kone, človeka a aj pôdu v ktorej chcete pestovať svoje rastliny.