Nebojácne šteniatko

Nebojácne šteniatko mi prišlo ako veľmi vhodný názov pre tento celý projekt. Lebo presne to je mojím hlavným zámerom. Sebavedomé, odvážne, zdravé psy, ktoré nerozhodí každá neznáma situácia, ktoré dokážu zvládať rôzne stresové situácie a vedia sa z toho rýchlo zregenerovať. Myslím si, že každý by mal rád pri sebe psíka s ktorým sa vie bez strachu vybrať kamkoľvek, ktorého dokážete pustiť z vodítka a nebojí sa, že sa už nevráti, s ktorým funguje ako so skvelým parťákom, nech sa už rozhodne pre čokoľvek vo svojom živote.

Predstava je to krásna. A aby bola reálna je potrebné predovšetkým naučiť majiteľa psíkov. Ako správne rozumieť svojmu psíkovi, naučiť sa pracovať so svojím psíkom, vedieť s ním komunikovať, pochopiť jeho potreby čo vedie ku krásnemu vzťahu na celý život. Len majiteľom svojím prístupom môže rozvíjať potenciál svojho psíka.

Pre dosiahnutie toho všetkého je nesmierne dôležitý začiatok spoločného života. Prvé mesiace v živote psíka sú veľmi kľúčové a dosť rozhodnú o jeho budúcnosti. V tomto období viete veľa pokaziť, ale aj veľmi veľa získať, čo sa ukáže počas celého života psíka.

Terajšie možnosti sú mierne obmedzené. Hlavne v oblasti návštevností cvičísk či práci s trénerom. Týmto projektom by som chcela sprístupniť možnosti každému. Ukázať ľuďom, čo všetko môžu robiť doma, alebo vo svojom okolí, čím pomôžu pripraviť šteniatko do veľkého sveta. A keď nie do sveta, tak aspoň na každodenný život a s ním spojené situácie. Ako napríklad návšteva veterinára. Pretože ani toto miesto nemusí byť pre psíka strašiakom a pre vás stresovou situáciou.

Budeme preberať všetko. Od socializácie cez výchovu až po výcvik. Každý týždeň bude prebiehať živé vysielanie na konkrétnu tému, kedy sa budete môcť zapojiť a pýtať sa na všetko, čo vás k tomu bude zaujímať. Keď si s niečím nebudete vedieť dať rady, môžete sa pýtať, poradím ako len najlepšie budem vedieť. Taktiež môžete dávať návrhy na témy živého vysielania. 

Čo je to za skupinu?

Skupina je určená pre každého majiteľa psíka.
Zameraná je na šteniatka od veku príchodu k novému majiteľovi.
Ideálna je aj pre budúcich majiteľov psíkov, aby získali potrebné informácie na úvod.
Skupina je vytvorená na Facebooku, preto je potrebné mať účet na Facebooku.
Je uzavretá a určená len pre členov.

Výhody členstva

Všetky dôležité informácie na jednom mieste.
Živé vysielanie 1x do týždňa na konkrétnu tému.
Možnosť zapojenia sa do živého vysielania otázkami.
Členovia môžu navrhovať témy pre živé vysielania.
Tak isto môžu komentovať, pýtať sa, uverejňovať príspevky.

Ako sa viem stať členom v skupine?

Zaregistrujte sa prostredníctvo prihlasovacieho formulára Dogres
Uhraďte poplatok podľa inštrukcií, ktoré vám prídu po registrácii na mail.
Po pripísaní sumy na účet vám na mail uvedený pri registrácií príde link na FB skupinu.

Dĺžka členstva

Členský poplatok je uvedený na jeden mesiac.
Jeden mesiac znamená, že ak sa pridáte do skupiny napr. 25.3., tak vám členské platí po dobu jedného mesiaca, teda do 24.4.
Týždeň pred ukončením platnosti vášho členstva vám príde na mail upozornenie. V prípade záujmu si viete členstvo predĺžiť. Nie je potrebné sa opäť registrovať. Ak si členstvo nepredĺžite, automaticky sa vám ruší po uplynutí doby jedného mesiaca.

Informácie na záver

Členský poplatok je nevratný.
Je zakázané zdieľať obsah skupiny s ďalšími osobami. 
Čo ale môžete zdieľať medzi priateľmi je samotná skupina :)
Zaplatením členského súhlasíte s dodržiavaním podmienok a pravidiel uvedených vyššie.

nebojacne steniatko

nebojacne steniatko

nebojacne steniatko